Anglų filologija

Gretutinė kryptis vertimas raštu

Studijų forma ir trukmė
Nuolatinė (4 m.). (Studijuojami dalykai)
 
Kvalifikacinis laipsnis
Anglų filologijos bakalauro laipsnis.

Pasirinkusiems gretutinę kryptį – anglų filologijos ir vertimo raštu bakalauro laipsnis

0,4 Lietuvių kalba ir literatūra
0,2 Istorija
0,2 Bet kuris dalykas, nesutampantis su kitais dalykais
0,2 Užsienio kalba

Metinė studijų kaina
1884 Eur

 

Anglų filologijos studijų programa suteikia bendrąjį filologinį ir specializuotą filologo – anglų kalbos specialisto išsilavinimą. Studijuosi visuotinės literatūros, kalbotyros, akademinio rašymo, anglų kalbos leksikos, gramatikos ir kt. dalykus, išmoksi versti naudodamas naujausią vertimo programinę įrangą. Be to, turėsi galimybę dalyvauti „Erasmus“ mainų programose, atlikti praktikas užsienyje. Baigęs šią studijų programą, būsi kvalifikuotas anglų filologijos specialistas (kalbininkas, referentas, administratorius), mokėsi anglų kalbą, o jei įgysi anglų filologijos ir vertimo raštu bakalauro laipsnį, gebėsi versti ir dalykinius tekstus.

Karje­ros galimybės. Galėsi dirbti kultūros ir švietimo institucijose, prekybos ir aptarnavimo sferose, transporto ir logistikos bendrovėse, turizmo sektoriuje (kelionių agentūrose), tarptautinėse organizacijose, kitose verslo įmonėse (ypač užsienio kapitalo), vertimų biuruose, redakcijose, leidyklose ir kitur, kur reikia kalbėti ir rašyti bei tarpininkauti (versti) anglų kalba.

Norintieji tapti anglų kalbos ir literatūros tyrėjais, mokslininkais, anglų kalbos ir literatūros dėstytojais gali tęsti studijas filologijos krypties magistrantūroje, doktorantūroje.

Susidomėjai šia studijų programa, bet dar turi klausimų? Konsultuokis su dėstytojais.


Kitos Socialinių, humanitarinių  mokslų ir menų fakulteto studijų programos:
 

 

Grįžti