Viešasis valdymas

Viešojo administravimo magistro laipsnis

Nuolatinės studijos (1,5 m.; 90 kreditų; tvarkaraščio forma dieninė arba sesijinė),

Ištęstinės studijos (2 m.; 90 kreditų; tvarkaraščio forma dieninė; dalis studijų vykdoma mišriu nuotoliniu būdu)

Specializacijos: dalyvaujamasis valdymas, regionų ir vietos politika

Čia rasite studijų programos planą

Nuo 2021 m. sausio 1 d. Šiaulių universitetas tampa Vilniaus universiteto dalimi – Vilniaus universiteto Šiaulių akademija! Daugiau apie tai skaitykite ČIA.

Viešojo valdymo programa rengia aukščiausios kvalifikacijos specialistus, įvaldžiusius socialinių tyrimų ir viešosios politikos analizės metodologiją, gebančius savarankiškai priimti į veiklos tobulinimą ir gerinimą orientuotus sprendimus, turinčius integralias kompetencijas profesionaliai ir kūrybiškai veikti centrinėse, teritorinėse viešojo valdymo ir administravimo bei vietos savivaldos institucijose, savo veiklą grindžiant holistinėmis ir sisteminėmis viešojo valdymo paradigmomis.

Priimami asmenys, baigę universitetines bakalauro verslo ir viešosios vadybos studijų krypčių grupės, teisės, ekonomikos, politikos mokslų, sociologijos, socialinio darbo, komunikacijos, visuomenės saugumo krypčių studijas. Taip pat asmenys, baigę Šiaulių universiteto „Viešojo valdymo“ papildomąsias studijas.

Konkursinio balo sandara: diplomo priedėlio įvertinimų svertinio vidurkio ir papildomų balų suma.

Tavo studijos, karjeros galimybės ir paklausa darbo rinkoje:

  • aukščiausius tarptautinio vertinimo balus pelniusios programos absolventai dirba centrinėse, teritorinėse viešojo valdymo ir administravimo, vietos savivaldos institucijose, viešosiose ir nevyriausybinėse organizacijose, socialinių paslaugų, sveikatos, švietimo, ekonominės veiklos, regioninės plėtros ir kituose valstybinio administravimo sektoriuose organizacijų, padalinių, nevyriausybinių organizacijų vadovais. Absolventai gali tęsti studijas doktorantūroje.

Programos profesoriai, dėstytojai: profesoriai Diana Šaparnienė, Algis Krupavičius, Aistė Lazauskienė, Teodoras Tamošiūnas, Laima Liukinevičienė, mokslo daktarai ir praktikai Vita Juknevičienė, Rita Toleikienė, Violeta Kiurienė, Jurgita Joniškienė, Sigitas Balčiūnas, Vilma Tubutienė, kiekvienais metais vizituoja dėstytojai iš JAV, Vokietijos ir kt. šalių.

ĮSIDĖMĖK! :)

  • Neturintys nurodytų studijų krypčių išsilavinimo, papildomųjų studijų metu privalo išlaikyti trūkstamus dalykus: Valstybės valdymo ir administravimo sistemos, Vadyba, Makroekonomika, Teisės pagrindai.
  • Skirtingos specializacijos bus realizuojamos, jei į kiekvieną susirinks ne mažiau kaip 5 studentai. Kitu atveju bus viena specializacija.
  • 70 proc. studijų programos vyks nuotoliniu būdu. 

Priėmimo klausimais konsultuoja Šiaulių universiteto Studijų ir tarptautinių programų tarnyba: tel. (8 41) 595 755, el. p. studijuok@su.lt

 

Naujienos studijų programos socialiniuose tinkluose: https://bit.ly/3aRfOya

Naujienos socialiniuose tinkluose: facebook.com/Šiaulių universitetas